DOKUMENTY WYCHOWAWCY 13/14

Pismo zawiadamiające rodziców o ocenie - pobierz

Sprawozdanie wychowawcy klasy U, klas I-III - rok 2013/14

Sprawozdanie wychowawcy klasy lekko - 2013/14


ZESTAWIENIA ZBIORCZE:

klasy U - pobierz

klasy PP - pobierz

Szkoła podstawowa - POBIERZ

Gimnazjum - POBIERZ

Zawodowa - POBIERZ

 

 

DOKUMENTY DLA WYCHOWAWCY:

karta obserwacji ucznia I-IIIu

Karta obserwacji IV-VIu - pobierz

Karta obserwacji ucznia gimnazjum u - pobierz

Ocena postepów ucznia 4-6u - pobierz

Ocena postepów ucznia gimnnazjum u - pobierz

Nieobecności szkolne uczniów - POBIERZ

Indywidualny program terapeutyczny-wzór - pobierz

Informacja dla rodziców - IPET - pobierz

Cele zajęć rewalidacyjnych - pobierz

Zajęcia rewalidacyjne spis uczniów -pobierz

Procedura organizowania zajęć rewalidacyjnych - pobierz


INNE

Sprawozdanie z realizacji zadań (plan dydakt) - pobierz

Arkusz przeglądu dotyczący realizacji podstawy programowej - POBIERZ

Wzór tabelki rozkładu materiału do nowej podstawy programowej - POBIERZ


 

 
Osób zalogowanych
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
Galerie zdjęć

 

справочник телефонов и адресов пенза на сайте определить местоположение абонента киевстар справочник адресов жителей самары здесь тут как узнать местонахождение мобильника найти по номеру телефона человека база данных мегафона г вологда телефонная база 2013 иркутска адрес по телефону москва узнать местоположение человека по мобильному номеру как найти данные о человеке зная его номер телефона тут найти телефон ссылка поиск по номеру телефона киева как найти таганрог справочник адресов как обнаружить в телефоне смс перехватчик справочник телефонов г обнинска справочник телефонов петербург поиск людей по фамилии имени за рубежом найти адрес по телефонному номеру база здесь справочник телефонов в кисловодске на сайте тут найти номер телефона через интернет на сайте телефонная база архангельской области ссылка телефонный тут база данных мобильных операторов 2013 ссылка справочник телефонов барнаула справочник поиск электронной почты человека по фамилии как узнать местонахождение судна донецк телефонная база Блог sitemap