SPRAWOZDANIA:

Sprawozdanie z realizacji zadań za rok szkolny 2012/2013 - pobierz

Plan pracy rewalidacyjnej 2011/2012

 

DOKUMENTY DLA WYCHOWAWCY:

karta obserwacji ucznia I-IIIu

Karta obserwacji IV-VIu - pobierz

Karta obserwacji ucznia gimnazjum u - pobierz

Ocena postepów ucznia 4-6u - pobierz

Ocena postepów ucznia gimnnazjum u - pobierz

 

Nieobecności szkolne uczniów - POBIERZ

Indywidualny program terapeutyczny-wzór - pobierz

Informacja dla rodziców - IPET - pobierz

Tabela IPET - pobierz

Cele zajęć rewalidacyjnych - pobierz

Zajęcia rewalidacyjne spis uczniów -pobierz

Procedura organizowania zajęć rewalidacyjnych - pobierz

 

DOKUMENTY WYCHOWAWCY 12/13

Pismo zawiadamiające rodziców o ocenie - pobierz

Arkusz klasyfikacji rocznej - pobierz

Sprawozdanie wychowawcy klasy - pobierz


ZESTAWIENIA ZBIORCZE:

klasy U - pobierz

klasy PP - pobierz

 

Szkoła podstawowa - POBIERZ

Gimnazjum - POBIERZ

Zawodowa - POBIERZ

Roczne sprawozdania z pracy wychowawców klas - POBIERZ

 

Uczniowie z ocenami niedostatecznymi - druk

podstawowa  - pobierz

gimnazjum -  POBIERZ

zawodowa - POBIERZ

Uczniowie z ocenami nagannymi

podstawowa- POBIERZ

gimnazjum - POBIERZ

zawodowa - POBIERZ

Uczniowie wyróżniający się w nauce

podstawowa - POBIERZ

gimnazjum - POBIERZ

zawodowa - POBIERZ

INNE

Arkusz przeglądu dotyczący realizacji podstawy programowej - POBIERZ

Wzór tabelki rozkładu materiału do nowej podstawy programowej - POBIERZ


 

 
Osób zalogowanych
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Galerie zdjęć

 

справочник телефонов и адресов пенза на сайте определить местоположение абонента киевстар справочник адресов жителей самары здесь тут как узнать местонахождение мобильника найти по номеру телефона человека база данных мегафона г вологда телефонная база 2013 иркутска адрес по телефону москва узнать местоположение человека по мобильному номеру как найти данные о человеке зная его номер телефона тут найти телефон ссылка поиск по номеру телефона киева как найти таганрог справочник адресов как обнаружить в телефоне смс перехватчик справочник телефонов г обнинска справочник телефонов петербург поиск людей по фамилии имени за рубежом найти адрес по телефонному номеру база здесь справочник телефонов в кисловодске на сайте тут найти номер телефона через интернет на сайте телефонная база архангельской области ссылка телефонный тут база данных мобильных операторов 2013 ссылка справочник телефонов барнаула справочник поиск электронной почты человека по фамилии как узнать местонахождение судна донецк телефонная база Блог sitemap