literary analysis essay peer edit narrative essay what should i write my research paper about business report writing helper help on writing a paper an press best resume writing services in new york city here essay writing life with my neighbours here write link essay help transition words press link link medical essay editing service custom writing service number help with college essay admission essay writing sites uk best online essay writing service help with press national honor society community service essay i need a paper written can i buy an essay online here press college essay paper help help with physics homework help you write essay


Projekt Wewnątrzszkolnego Systemu Oceniania

Ocenianie uczniów z upośledzeniem lekkim

Zachowanie uczniów z upośledzeniem lekkim

Ocenianie uczniów z upośledzeniem umiarkowanym

Zachowanie uczniów z upośledzeniem umiarkowanym

Ocenianie uczniów z upośledzeniem znacznym

 

Dokumenty DLA WYCHOWAWCY:

karta obserwacji ucznia I-IIIu

Karta obserwacji IV-VIu - pobierz

Karta obserwacji ucznia gimnazjum u - pobierz

Ocena postepów ucznia 4-6u - pobierz

Ocena postepów ucznia gimnnazjum u - pobierz

Nieobecności szkolne uczniów - POBIERZ  

 

IPET

IPET - 2015 - wzór wg. nowych wytycznych - POBIERZ

Indywidualny program terapeutyczny-wzór - pobierz

Zaplanowane formy pomocy psychologiczno- pedagogicznej - pobierz

Cele zajęć rewalidacyjnych - pobierz

Zajęcia rewalidacyjne spis uczniów -pobierz

Procedura organizowania zajęć rewalidacyjnych - pobierz


 

 
Osób zalogowanych
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Galerie zdjęć