Strona główna Cała Polska czyta dzieciom 2012/2013 LEGENDA O PIAŚCIE KOŁODZIEJU

LEGENDA O PIAŚCIE KOŁODZIEJU
W ramach programu „Czytające szkoły” gościliśmy w naszych progach młodych adeptów sztuki aktorskiej z Zespołu Szkół nr 1 w Kościanie. Przedstawienie odbyło się 15.05.2013 roku. Uczniowie klasy II c wraz z wychowawczynią p. Ewą Bernard przybliżyli nam zwyczaje i obrzędy naszych przodków w „Legendzie o Piaście Kołodzieju”.

Odpowiednie stroje, muzyka – śpiew, gra na trąbce i teksty sprawiły, że przedstawienie obejrzeliśmy z zainteresowaniem. Scenografię do przedstawienia, zgodnie ze wskazówkami reżysera, przygotowali uczniowie klasy II a „u” i II b „u” gimnazjum, pod kierunkiem p. Ewy Czuby.

Na zdjęciach, które wykonała p. Jolanta Pawłowska możemy obejrzeć poczynania młodych aktorów.


ZOBACZ ZDJĘCIA

 
Osób zalogowanych
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Galerie zdjęć

 

справочник телефонов и адресов пенза на сайте определить местоположение абонента киевстар справочник адресов жителей самары здесь тут как узнать местонахождение мобильника найти по номеру телефона человека база данных мегафона г вологда телефонная база 2013 иркутска адрес по телефону москва узнать местоположение человека по мобильному номеру как найти данные о человеке зная его номер телефона тут найти телефон ссылка поиск по номеру телефона киева как найти таганрог справочник адресов как обнаружить в телефоне смс перехватчик справочник телефонов г обнинска справочник телефонов петербург поиск людей по фамилии имени за рубежом найти адрес по телефонному номеру база здесь справочник телефонов в кисловодске на сайте тут найти номер телефона через интернет на сайте телефонная база архангельской области ссылка телефонный тут база данных мобильных операторов 2013 ссылка справочник телефонов барнаула справочник поиск электронной почты человека по фамилии как узнать местонахождение судна донецк телефонная база Блог sitemap