literary analysis essay peer edit narrative essay what should i write my research paper about business report writing helper help on writing a paper an press best resume writing services in new york city here essay writing life with my neighbours here write link essay help transition words press link link medical essay editing service custom writing service number help with college essay admission essay writing sites uk best online essay writing service help with press national honor society community service essay i need a paper written can i buy an essay online here press college essay paper help help with physics homework help you write essay

LEGENDA O PIAŚCIE KOŁODZIEJU
W ramach programu „Czytające szkoły” gościliśmy w naszych progach młodych adeptów sztuki aktorskiej z Zespołu Szkół nr 1 w Kościanie. Przedstawienie odbyło się 15.05.2013 roku. Uczniowie klasy II c wraz z wychowawczynią p. Ewą Bernard przybliżyli nam zwyczaje i obrzędy naszych przodków w „Legendzie o Piaście Kołodzieju”.

Odpowiednie stroje, muzyka – śpiew, gra na trąbce i teksty sprawiły, że przedstawienie obejrzeliśmy z zainteresowaniem. Scenografię do przedstawienia, zgodnie ze wskazówkami reżysera, przygotowali uczniowie klasy II a „u” i II b „u” gimnazjum, pod kierunkiem p. Ewy Czuby.

Na zdjęciach, które wykonała p. Jolanta Pawłowska możemy obejrzeć poczynania młodych aktorów.


ZOBACZ ZDJĘCIA

 
Osób zalogowanych
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 
Galerie zdjęć