LEGENDA O PIAŚCIE KOŁODZIEJU
W ramach programu „Czytające szkoły” gościliśmy w naszych progach młodych adeptów sztuki aktorskiej z Zespołu Szkół nr 1 w Kościanie. Przedstawienie odbyło się 15.05.2013 roku. Uczniowie klasy II c wraz z wychowawczynią p. Ewą Bernard przybliżyli nam zwyczaje i obrzędy naszych przodków w „Legendzie o Piaście Kołodzieju”.

Odpowiednie stroje, muzyka – śpiew, gra na trąbce i teksty sprawiły, że przedstawienie obejrzeliśmy z zainteresowaniem. Scenografię do przedstawienia, zgodnie ze wskazówkami reżysera, przygotowali uczniowie klasy II a „u” i II b „u” gimnazjum, pod kierunkiem p. Ewy Czuby.

Na zdjęciach, które wykonała p. Jolanta Pawłowska możemy obejrzeć poczynania młodych aktorów.


ZOBACZ ZDJĘCIA

 
Osób zalogowanych
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Galerie zdjęć